Komputerowo dobieramy fryzurę

W dobie internetu wiele rzeczy stało się możliwych. Dziś dowiemy się jak za pomocą komputera dobrać fryzurę!
Czy to jest trudne
Nie! wprost przeciwnie! Kiedy pierwszy raz usłyszałam o takim programie - pomyślałam, że trzeba na prawdę znać się na komputerach, aby móc pobawić się z takim programem. Byłam jednak tak zła na fryzjera (o czym pisałam na poprzednich stronach), że postanowiłam wypróbować jak to działa i wyszukać odpowiednią fryzurę. Program nie wymaga wielkich umiejętności - najważniejsze jest zdjęcie... Jeśli źle je zrobisz - wyniki będą niezbyt rewelacyjne.

Aby dobrze dobrać fryzurę musisz zrobić zdjęcie swojej twarzy na wprost - najlepiej poprosić kogoś z rodziny - mamę czy siostrę:) Aparat najlepiej ustawić na wysokości oczu, dokładnie po środku twarzy. Jeśli zdjęcie będzie ok - fryzury będą dobrze pasowały do zdjęcia. Jeśli zdjęcie będzie niesymetryczne, rezultaty nie będą dobre...

Skoro mamy już zdjęcie, możemy zacząć zabawę z programem komputerowym. Dobieranie frzury zacznij od wybrania sekcji - mamy do wyboru trzy długości włosów:
  • włosy krótkie
  • włosy średnie
  • włosy długie
ps. niedawno znalazłam też stronę dla mężczyzn - fryzury-meskie.pl to wirtualny fryzjer dla facetów. Niedługo opiszę co i jak ;)
Wirtualny fryzjer za darmo: fajne fryzury, dobieranie fryzur.